Anslut er till Com Hem

Vill du ansluta din fastighet till Com Hem eller veta mer om vad vi kan erbjuda just er? Kontakta oss som arbetar med nyanslutningar och byten till Com Hem.

Anslut er till Com Hem

Vill du ansluta din fastighet till Com Hem eller veta mer om vad vi kan erbjuda just er? Kontakta oss som arbetar med nyanslutningar och byten till Com Hem.

Markus Hyytiäinen

Nyproduktion och byggbolag
Partner account manager, Stockholm

073 439 08 89
markus.hyytiainen@comhem.com

Christian Andersson

Nyproduktion och byggbolag
Partner account manager, Göteborg

072 718 67 21
christian.andersson@comhem.com

Rabih Dirawi

Nyproduktion och byggbolag
Partner account manager, Malmö

073 439 08 94
rabih.dirawi@comhem.com

Samia Shahid

Bostadsrättsföreningar och samfälligheter
Nyanslutningar och byten till Com Hem

070 569 55 16
samia.shahid@comhem.com

Mikael Sundin

Bostadsrättsföreningar och samfälligheter
Nyanslutningar och byten till Com Hem

08 553 633 92
mikael.sundin@comhem.com

Charlotte Sandberg

Kommersiella och privata fastighetsägare
Nyanslutningar och byten till Com Hem

073 439 08 56
charlotte.sandberg@comhem.com

Henning Lycke

Försäljningschef för nyanslutningar

072 545 99 16
henning.lycke@comhem.com