Kontakta Fastighetsägargruppen

Du som är fastighetsägare med fler än ett hushåll eller styrelsemedlem i en bostadsrättsförening är välkommen att kontakta oss på telefon 90 333.

Fastighetsägargruppen december 2016

Från vissa telefonioperatörer med företagsabonnemang går det inte ringa detta telefonnummer. Ring i så fall alternativt telefonnummer 020-91 00 89.

Från utlandet +46101523590

Våra öppettider är vardagar 08.00 - 16.30.

Lördagar, söndagar samt helgdagar har vi stängt.

E-post: fastighetsagare@comhem.com

Adress:
Com Hem AB
Fastighetsägargruppen
Box 8093
104 20 STOCKHOLM

VILL DU GÖRA EN FELANMÄLAN?

Vill du göra en felanmälan för hela fastigheten/området ringer du
90 333 och trycker 2 i talsvaret för felanmälan.

KONTAKTA DIN LOKALA COM HEM-REPRESENTANT

Vardagar kl. 08.00-16.30.

Försäljningschef, fastighetsägare

Stefan Petersson
Tel: 073 439 06 33
stefan.petersson@comhem.com

Norra Sverige

Daniel Clavering
Tel: 072 716 78 48
daniel.clavering@comhem.com

Stockholm Väst

Fredrik Nordstrand
Tel: 070 926 51 70
fredrik.nordstrand@comhem.com

Stockholm Norr och City

Lars Carlberg
Tel: 08 553 633 45
lars.carlberg@comhem.com

Stockholm Syd och Gotland

Marcus Lundgren
Tel: 08 553 632 55
marcus.lundgren@comhem.com

Mellansverige

Niclas Gulliksson (föräldraledig till 1 mars 2017)
niclas.gulliksson@comhem.com

Mellansverige

Bjarne Andersson (TF för Niclas Gulliksson till 1 mars 2017)
Tel: 073 439 06 69
bjarne.andersson@comhem.com

Västergötland, Karlstad och Hisingen

Anders Jutered
Tel: 070 948 52 29
anders.jutered@comhem.com

Småland, Östergötland och Närke

Per Lindberg
Tel: 08 553 632 22
per.lindberg@comhem.com

Västra Sverige

Birgitta Miglander
Tel: 08 553 633 94
birgitta.miglander@comhem.com

Södra Sverige

Kent Lantau
Tel: 08 553 632 25
kent.lantau@comhem.com

Nyanslutningar

Vill ni veta mer om vad Com Hem kan erbjuda just er? Kontakta vår nyanslutningsgrupp, som arbetar i nära samarbete med fastighetsägare.

Försäljningschef, nyanslutningar

Henning Lycke
Tel: 072 545 99 16
henning.lycke@comhem.com

Mellan- och Norra Sverige

Markus Hyytiäinen
073 439 08 89
markus.hyytiainen@comhem.com

Upp till 40 hushåll, hela Sverige

Mikael Sundin
08 553 633 92
mikael.sundin@comhem.com

Västra Sverige

Christian Andersson
072 718 67 21
christian.andersson@comhem.com

Södra Sverige

Rabih Dirawi
073 439 08 94
rabih.dirawi@comhem.com

Kommersiella fastigheter

Charlotte Sandberg
073 439 08 56
charlotte.sandberg@comhem.com